Hotel Prezydencki

Hotel Prezydencki Rzeszów
Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów,

 - wjazd i wejście od ulicy Kopisto.

Hotel Prezydencki w Rzeszowie to doskonała lokalizacja na nocleg w Rzeszowie. Komfortowy, nowoczesny, a przede wszystkim blisko centrum.
Hotel oferuje 60 pokoi z 116 miejscami noclegowymi. Na terenie hotelu korzystać można bezpłatnie z bezprzewodowego internetu. Klasyczne, czyste i przyjemne pokoje, międzynarodowa i polska kuchnia, oraz drinki w hotelowym barze umilą pobyt gościom o każdej porze. W hotelu znajduje się kantor wymiany walut, fryzjer oraz wynajem samochodów.
Widok z ostatniego piętra na Zamek, na rzekę Wisłok  i całą okolicę.

W odległości 200 metrów galeria handlowa Millenium Hall a w niej kino, siłownia fitness, 250 sklepów, bary,  restauracje, weekendowe imprezy klubowe w klubie LUKR, koncerty. W samym hotelu znajduje się strefa SPA. W cenie noclegu jest oczywiście śniadanie w formie szwedzkiego stołu.
Największym atutem hotelu jest jego położenie, a więc zaledwie 15 minut spacerkiem od samego centrum Rzeszowa, oraz bliskość innych obiektów, krytego basenu, siłowni, kina, centrum handlowego dla wszystkich, którzy lubią zakupy, hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów, po przeciwległej stronie ulicy Kopisto znajdują się apartamenty zamkowe.

Odległość od lotniska Rzeszów Jasionka: 15 km.

Jeśli szukasz apartamenty w Rzeszowie lub hotel w Rzeszowie, zależy Ci na komfortowym i nowoczesnym noclegu, to Hotel Prezydencki, Hotel Hilton Garden oraz apartamenty zamkowe są godne polecenia. Bliskość centrum, starego Rynku w Rzeszowie, możliwość dotarcia do centrum spacerkiem to bardzo duże plusy tej części miasta Rzeszów. A jeśli chciałbyś zwiedzić okolice Rzeszowa warto na przykład odwiedzić zamek w Łańcucie z przepięknym parkiem, największą w Polsce Stajnią i Wozownią oraz Storczykarnię z imponującą kolekcją kwiatów. A jeśli potrzebujesz nieco więcej powiewu natury i przestrzeni warto pojechać w Bieszczady, tzw. „polski Dziki Zachód”, pełne niezapomnianego uroku góry.

Nieopodal Hotelu Prezydenckiego, na tej samej ulicy 200 metrów dalej znajduje się Hotel Hilton Garden w Rzeszowie.