Hotel Hilton Garden

Hotel Hilton Garden Inn – luksusowy nocleg w Rzeszowie

Ul. 1 Majora Wacława Kopisto, 35-315 Rzeszów

Hotel Hilton Garden w Rzeszowie położony jest przy Galerii Handlowej Millenium Hall, 10 minut od centrum Rzeszowa.  W Hotelu znajduje się 101 super nowoczesnych i luksusowych pokoi, wyposażonych w bezpłatne Wi-Fi, telewizory LCD. Dla gości jest także bezpłatny parking, restauracja Garden z kuchnią zarówno polską jak i międzynarodową. Do dyspozycji gości jest także całodobowy Bufet oraz w razie potrzeby kuchenka mikrofalowa. Kolejnym atutem hotelu jest sala biznesowa. W której nie tylko można bezpłatnie skorzystać z internetu, ale także z drukarki, faksu, kserokopiarki.

Hotel Hilton Garden w Rzeszowie znajduje się zaledwie 20 minut jazdy od Lotniska Rzeszów  Jasionka, i zaledwie 2 km od PKP.

Największym atutem hotelu obok komfortowych pokoi jest bliskość centrum miasta, oraz położona w tym samym budynku galeria handlowa, kino, siłownia fitness, usługi gastronomiczne, kawiarnie, restauracje, pub. W millenium hall znajduje się także nowoczesny, dwukondygnacyjny klub i restauracja, w którym odbywają się koncerty, a także w każdy piątek i sobotę imprezy klubowe.

Krótko mówiąc jeśli noclegi w Rzeszowie to hotel Hilton Garden spełni Państwa oczekiwania co do komfortu jak i położenia w Rzeszowie. Wychodząc z hotelu wystarczy niecałe 5 minut spaceru by znaleźć się na malowniczym deptaku nas rzeką Wisłok,  a stamtąd kolejne 5 minut spaceru by znaleźć się na Starym Runku i zasiąść pod parasolami sącząc  zimne napoje bądź delektować się kulinarnymi popisami rzeszowskich kucharzy. Jeśli chodzi o zwierzęta w hotelu, jak najbardziej są dozwolone do 20 kg.

Ponadto w pokojach znajdują się: klimatyzacja, skrytka, suszarka do włosów, żelazko i deska do prasowania, telewizor z międzynarodowymi kanałami, telefon z pocztą głosową, biurko z ergonomicznym krzesłem Mirra Chair.

Na tej samej ulicy w Rzeszowie, jeśli tylko ktoś szuka apartamenty i pokoje na noclegi w Rzeszowie  – na ulicy Kopisto – znajduje się także Hotel Prezydencki Rzeszów oraz komfortowe i nowoczesne apartamenty zamkowe.